У Полтаві перевірили дотримання умов карантину на автомобільному та залізничному транспорті

У Полтаві перевірили дотримання умов карантину на автомобільному та залізничному транспорті

Зокрема, перевірили залізничний вокзал “Полтава – Київська” та автостанцію Полтава АС-1.

Нагадаємо, з 23 травня на Полтавщині поновили приміські, міжміські та внутрішньообласні автоперевезення. А з 1 червня рушили поїзди. Роботу перевізників та вокзалів перевірила зведена робоча група. До неї увійшли працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА, патрульні поліцейські та інспектори Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області.

Перевіряли стан дотримання автобусними перевізниками тимчасових рекомендацій стосовно протиепідеміологічних заходів при перевезенні пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, технічні вимоги до автобусів та робота авто- та залізничних вокзалів. Зокрема, перевірили залізничний вокзал “Полтава – Київська” та автостанцію Полтава АС-1.

Перевіряючи, особливий акцент зробили на дотримання наступних вимог:

– перевезення пасажирів в респіраторах або захисних масках;

– наявність у салоні, біля вхідних дверей, антисептика;

– наявність у салоні автобусу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту та про профілактику коронавірусної хвороби;

– перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях.

Як показала перевірка, на автостанції та залізничному вокзалі виконують правила карантину. Вхід до приміщень дозволений лише у захисних масках, на вході до приміщень станцій наявні антисептичні засоби, зали очікування зачинені, а кількість громадян у приміщенні обмежена, з розрахунку одна людина на 10 кв. метрів.

Щодо автоперевізників, то хоч у салоні автобусів наявні відповідні друковані матеріали щодо правил карантину, є антисептики, але не всі водії та пасажири належно дотримуються маскового режиму. За результатами рейду, члени робочої групи склали відповідні акти та адміністративні матеріали на порушників, повідомили в Управлінні інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА.

Стрічка новин