На Полтавщині відремонтують 8 приймальних відділень у лікарнях

На Полтавщині відремонтують 8 приймальних відділень у лікарнях

До 20 червня по 7 проєктах мають оголосити тендери.

Під головуванням першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна відбулося засідання дорадчої комісії з супроводу та моніторингу стану будівництва об’єктів, що реалізуються в межах національної програми "Велике будівництво".

Розглянули питання реконструкції приймальних відділень, відділень екстреної допомоги в восьми лікарнях Полтавської області: в Гадячі, Кременчуці, Полтаві (2 шт), Лубнах, Миргороді, Горішніх Плавнях та Хоролі. До 20 червня по 7 проєктах мають оголосити тендери. Реконструкція приймального відділення в Полтавській обласній лікарні – на завершальному етапі.

"Ще минулого року був здійснений аналіз приймальних відділень щодо ремонту та закупівлі необхідного обладнання, – розповів директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак. – МОЗ уніфікувало вимоги до приймальних відділень, тому по всім об’єктам уже мають бути готові проектно-кошторисні документи і до 20 червня оголошені торги на проведення будівельних робіт".

Представники районних державних адміністрацій та ОТГ доповіли про готовність документації до початку тендерних торгів. Деякі лікарні вже розпочали  процес визначення підрядника, деякі готуються до цього.

Стрічка новин