Футболісти-іноземці задекларували доходи

Спортсмени полтавського футбольного клубу «Ворскла» задекларували свої доходи, отримані у минулому році. Таку публічну акцію організували податківці міста, аби привернути увагу платників до кампанії декларування, яка має скоро завершитись. Нагадаємо, розпочалась вона в Україні 1 січня та триватиме до 1 липня.

В Україні триває кампанія декларування доходів, отриманих у 2019 році. Податківці сьогодні допомагають заповнити документи футболістам-іноземцям, які проживають в нашій державі більше двох років. А отже, набули статусу резидентів – фізичних осіб, які на законній підставі постійно мешкають в Україні, але лишаються громадянами іншої держави. У команді футбольного клубу «Ворскла» їх вісім.

Захисник команди Наджееб Якубу декларує доходи вже вдруге.

Наджееб Якубу, гравець команди ФК «Ворскла»

- Я вже більше двох років мешкаю у Полтаві, і мені тут надзвичайно комфортно. Люблю це місто, бо воно мирне та спокійне. Сам я з Уганди. Почав грати у  футбол років з п'яти.

Обов'язковому декларування підлягають доходи:

- дохід від здійснення операцій з інвестиційними активами;

- отриманий у вигляді спадщини;

- від надання нерухомості в оренду;

- від продажу або обміну рухомого майна;

- іноземні доходи;

- дивіденди, виграші, призи.

- інші доходи, з яких протягом 2019 року податок не утримувався. 

Декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік можна подати трьома способами. 

Тетяна Гуржій, фахівець ГУ ДПС у Полтавській області

- Прийти особисто до податкової інспекції, направити декларацію поштою або отримати ключ електронного цифрового підпису і подати декларацію в електронному вигляді.

Стрічка новин