У Полтаві з'явиться дитяча хоспісна палата

У Полтаві з'явиться дитяча хоспісна палата

А лікарів та медперсонал навчатимуть філософії паліативу. Уже затвердили чіткий Маршрут знеболення.

На базі відділення онкогематології КП "Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" пацієнтам, яким встановлено діагнози, що обмежують їх життєвий час, вже цього літа відкриють укомплектовану, оснащену всім необхідним палату. 

"Разом із громадськими організаціями, лікарями та іншими фахівцями галузі будемо розробляти плани лікування, вчити медиків правильної діагностики, поводженню з пацієнтами та їхніми близькими, навчати філософії паліативу. Це надважлива, щемлива тема, як для дорослих так і для дітей. Ми маємо допомогти поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання", - зауважила директорка Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради Вікторія Лоза.

Медичний директор Полтавської дитячої міської клінічної лікарні Степан Вернигора зазначив:  

"Наш медзаклад повністю готовий підтримувати даний проєкт. Моїм наказом затверджено “Маршрут пацієнта до клінічного протоколу знеболення”. Завдяки цій зустрічі вже погоджено перелік спеціального обладнання та обсяги додаткового фінансування необхідного для відкриття хоспісної палати. Вже в червні відбудеться 2-денний тренінг для лікарів та медичних сестер. Провідні українські експерти навчатимуть наших фахівців сучасним методам надання паліативної допомоги".

Дії відбуваються у рамках проєкту "Розвиток паліативної допомоги на базі КП "Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради", що реалізує БО "Світло надії".

Стрічка новин