У Полтавській області стартувала "Віртуальна школа сільського зеленого туризму"

У Полтавській області стартувала "Віртуальна школа сільського зеленого туризму"

Школу сільського зеленого туризму організували на Полтавщині вдруге.

Успішні практики Полтавщини, Польщі та Литви ділились досвідом, як  відродити село завдяки зеленому туризму.  Цього року захід для власників зелених садиб, представників ОТГ та державних службовців із районів проводять онлайн.

Три дні учасники заходу обмінюватимуться досвідом, знайомитимуться з роботою садиб сільського зеленого туризму в нашому регіоні та за кордоном.

Віртуальна школа сільського зеленого туризму на Полтавщині – освітній проєкт, головна мета якого – розповісти новачкам, у яких є ідея створення об’єкта сільського зеленого туризму,  про те, з чого починати, які види самозайнятості у цьому напрямку є.

Своїми  секретами успіху ведення  зеленого туризму під час  семінару ділились литовці та поляки Гедріус Калніус, власник «Кalniaus-sodyba», Жанна Галаша, представник садиби «Siedlisko».

Заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко зазначила, що найактивніші учасники зможуть взяти участь у наступному етапі – бізнес-інкубаторі сільського зеленого туризму на Полтавщині. Після завершення освітнього курсу кожен учасник Школи отримає сертифікат.

Стрічка новин