Полтавець пробіг 90 км без зупинок

Ультрамарафон полтавського айронмена тривав 8 годин. Легкоатлетичний забіг мав пройти у південноафриканській провінції Квазулу-Натал, але через карантин його провели в онлайн-форматі. Тому айронмен біг у Полтаві. Відновлював свої сили чоловік також у русі. Тобто, їв та пив. Спілкувалась зі спортсменом Юлія Хаврель.

О 12 годині ночі від Березового скверу стартував полтавець Андріан Литовченко. Через 8 годин він пробіжить свій перший ультрамарафон протяжністю 90 км. 

Андріан Литовченко, полтавець

- В ці вихідні в ЮАР мав пройти один з найвідоміших ультрамарафонів The Comrades. Забіг просто скасували або ви його пробіжите онлайн. Як це пробігти онлайн 90 км я собі слабо уявляв, але потім зрозумів, що це важко, потрібна підтримка друзів. Також, що це я не пробіжу просто куди-небудь, наприклад від Полтави в Хорол — це як раз 90 км. Але вирішив, що мене там мало хто підтримає. Також виявилось, що я не зміг би унести стільки, скільки я з'їв. Вийшло випити літрів 8-9 та щось з'їсти 1,5 - 2 кг. 

До змагань Андріан готувався, але професійним спортсменом себе не вважає. Каже, бігом захопився у 35- річному віці. Займатися починав з 2 -3 кілометрів по пів години на день. Чоловік мріє, щоб біг у нашій країні набирав обертів та хоча б, один відсоток полтавців виходили на пробіжки.

Андріан Литовченко, полтавець

- В мене троє дітей, якщо я їм буду розповідати, що потрібно робити руханку щодня, а я буду лежати у цей час на дивані й пити пиво, то вони просто не будуть її робити.

Свій забіг чоловік присвятив дітям з інвалідністю, які проходять реабілітацію у центрі відновлення «Кортекс».

Андріан Литовченко, полтавець

- The comrads проводиться обов'язково проводиться для чогось, в них обов'язковий пункт до якої благодійної організації ви себе відносите.

Стрічка новин