Що заплановано на День молоді у Полтаві?

Капсула з посланням для майбутнього покоління, дизайн стінопису та принти для футболок. Такі конкурси проводять до Дня молоді у Полтаві. Свято відзначатимуть 28 червня. Які заходи планують цього року та чи будуть концерти – у сюжеті Аліни Боровик.

Конкурс на дизайн стінопису триває до 20 червня. Учасники мають створити арт пунктів Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина. Усього 15 настанов. Серед них обов’язки людини до сім’ї, суспільства, довкілля та країни. 

Малюнок наноситимуть на будинок управління фонтаном у центрі парку «Перемога». Перед цим приміщення хочуть привести до ладу, розповідає організаторка. 

Юлія Городчаніна, амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина у Полтавській області

- Це пункти дійсно дуже важливі для усвідомлення кожною людиною, для розвитку нашого суспільства, громади. Богдан Гаврилишин, коли повернувся до України, бо він довгий період жив за кордоном, працював, консультував уряди різних країн, він говорив про те, що тільки молодь може змінити Україну, започаткував однойменну програму, яка розвиває молодь, це освітня програма.

Креатив можна проявити у ще одному конкурсі. Створення прінту для футболок «Твій формат». 10 кращих оберуть за кількістю вподобань.

Окрім цього є можливість написати послання для майбутнього покоління. Кращий текст покладуть у капсулу, яку планують відрити 2050-го року. Заходи організовує Департамент культури, молоді та спорту міської ради. 

Олена Ромас, директорка Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

- На флешці буде знаходитися звернення до молоді, на флешці буде знаходитися найкращі фотографії про місто Полтава 2020 року. І той лист, який отримає найбільше прихильних відгуків, отримає найбільше вподобань онлайн.

Капсулу планують закласти тут, на Алеї у парку «Перемога» безпосередньо 28 червня. А масових заходів на День молоді у Полтаві міська влада не організовуватиме. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Цього року, на жаль, ми змушені відмовитись, ми планували достатньо велику кількість заходів. Ми зараз поки що не розглядаємо маленькі локальні, тому що вони можуть перерости у великі. Просто наше завдання зараз не дати найменшої можливості хворобі для розповсюдження.

Стрічка новин