У Полтаві обрали переможців фотоконкурсів

Їх влаштували до Дня захисту дітей та Дня матері. У зв'язку з карантином цьогоріч все перейшло у формат онлайн. Ті, чиї фото отримали найбільшу кількість вподобайок, отримали цінні призи. Голосування тривало у мережі інтернет, а кращих обирали самі полтавці.

Голосування проходило у мережі Фейсбук на сторінці Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Всі охочі позмагатися могли залити свою світлину, відповідно до категорії. Голосування – відкрите: будь-хто міг підтримати конкурсанта за допомогою «вподобайки».

Максим з мамою Дар'єю цього дня тут. Вони – у списку переможців. Мама хлопчика розповідає: взяти участь у конкурсі порадила вчителька хлопчика. Відправили світлину, і не даремно. 

Дар'я Салантій, мама

- Звичайно, кожній дитині хочеться перемоги, хочеться першого місця. Коли ми побачили, що там близько 94 фотографій, і ми посіли 3 місце, це була радість та щастя. І дитина задоволена. Звичайно, йому хотілося перше місце, але третьому ми також раді.

Через карантин конкурс перейшов у формат онлайн. Але це не стало на заваді, і конкурс провели, щоб порадувати полтавську малечу.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Дуже приємно, що приймали участь кількасот учасників. Деякі з них набирають кількасот лайків, тому це можливість для продовження цієї роботи. Звісно, краще було б це проводити у звичному форматі, але, враховуючи ситуацію із коронавірусом, ми змушені робити поки що так, але не зупиняємося і проводимо цю роботу.

Конкурсів проводили одразу два. Хотіли охопити все і всіх.

Олена Ромас, директорка департаменту культури молоді та спорту ПМР

- В травні місяці було організовано конкурс «Селфі з мамою». Ми знаємо, що був День мами і через це огранізували конкурс. Всі присилали свої найкращі світлини. До цього конкурсу долучилося 97 учасників. Фото були різноманітні: кожен намагався показати, що в нього мама сама найкраща і він найбільше любить свою маму.

Переможцями обрали трьох учасників, які отримали найбільшу кількість вподобайок. Паралельно проводили конкурс до Дня захисту дітей «Я та моя улюблена іграшка». Учасниками стали близько 60 дітей. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Діти задоволені, а це найголовніше. Посмішки, отримані подарунки, кульки і все те, що радує малечу вони отрмиали. Відповідно, вони отримали позитивні емоції, враження від участі у цьому конкурсі і головне, що вони отримали результат - це подарунки, як переможці.

Нагороджували малечу подарунками та повітряними кульками. 

До Дня молоді міська влада готує також дещо цікаве, також – у форматі оналйн. 

Стрічка новин