Полтавський обласний кардіоцентр мають здати в експлуатацію вже в серпні цього року

Полтавський обласний кардіоцентр мають здати в експлуатацію вже в серпні цього року

Будівництво Полтавського обласного клінічного кардіоцентру майже завершено. На об’єкті “Великого будівництва” закінчили загальні будівельні роботи, нині налагоджують інженерні системи, обладнання й організовують благоустрій території.

Тому корпус інтервенційної кардіології та реабілітації обласного кардіоцентру планують здати в експлуатацію вже в серпні цього року. Про це повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Корпус буде оснащений новітнім обладнанням, що дасть змогу знизити смертність від серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань. А також:

1) забезпечити лікування хворих на 136 ліжках та працевлаштувати 193 медики;

2) знизити летальність від інфаркту міокарда в області до 12%;

3) знизити показник виходу на інвалідність серед осіб працездатного віку з хворобами системи кровообігу;

4) запровадити діагностику та лікування гострого коронарного синдрому за рахунок первинних втручань на ранніх стадіях хвороби;

5) підвищити доступність сучасних інтервенційних методів лікування фатальних порушень ритму серця серед мешканців Полтавщини;

6) скоротити час встановлення діагнозу і термінів стаціонарного перебування хворих.

Обласний кардіоцентр розпочали будувати 2016-го року. Загальний обсяг використаних коштів – більше 345 мільйонів гривень. Будівництво фінансувалося за гроші обласного та державного бюджетів, закупівля медобладнання відбувалася в межах спільного проєкту Міжнародного банку реконструкції та розвитку і МОЗ України.

Стрічка новин