Майже пів року без ліфта

Мешканці цієї полтавської багатоповерхівки скаржаться, що змушені ходити пішки з січня. Наразі люди зайвий раз не можуть піти до магазину чи до аптеки, або ж просто вийти подихати свіжим повітрям. 

Василь Іванович мешкає на 9 поверсі будинку за адресою вулиця Майдан Незалежності, 1 А. У руках тримає виписки з лікарні. Говорить: востаннє на вулиці був ще взимку, у січні, адже має проблеми зі здоров'ям та ногами. 

Василь Стрєлков, мешканець будинку 

- Тепер я не можу зійти на перший поверх. І, звісно ж, не можу дістатися до лікарні. Стан мого здоров'я значно погіршився. Медичні працівники пропонують мені знову лягати на стаціонарне лікування. Але як мені це зробити?

Мешканці зверталися до різних інстанцій. Василь Іванович – не один такий, якого відсутність ліфта позбавила можливості вийти надвір. 

Василь Стрєлков, мешканець будинку 

- Мешканці нашого під'їзду і раніше зверталися в різні інстанції з проблемою ліфта. Але відповідей доскональних не було. Єдине, що говорили, – ліфт потребує капітального ремонту.

Але ні дат, ні конкретних цифр не озвучували. 

Надія Войко, мешканка будинку 

- Страждають, у першу чергу, пенсіонери та люди з інвалідністю. Не можуть зійти в отаку жару та подихати свіжим повітрям. Паряться всі у своїй квартирі. Нам усім, і пенсіонерам, і молоді не можна вийти, це ж так: раз ідеш за продуктами, за ліками, швидка допомога приїздить до нас і на 9 поверх, то вони ж теж сердяться.

Чоловік Інни Євгенівни має інвалідність. Раніше жінка виводила його на подвір'я, щоб він міг подихати свіжим повітрям. 

Інна Курочка, мешканка будинку 

- Він позбавлений можливості рухатися, а це позбавляється життя. Бачити це... дуже хвилює. Він дійсно деградує кожен день, бо він сиднем сидить в малесенькій двокімнатній квартирі і йому просто ніде рухатися.

У міському відділі оперативного реагування управління з питань надзвичайних ситуацій повідомили: ліфт уже замовили, чекають на деякі деталі та кабіну. Тоді – встановлення та тестування. 

В управлінні житлово-комунального господарства інформацію підтверджують. Але термінів не називають, найближчим часом, кажуть, зроблять.

Стрічка новин