15 червня у світі відзначають День мотоцикліста

Традиційне «професійне» свято у байкерів з'явилось не так давно – у 1992 році. Тоді ентузіасти з кількох країн вирішили поїхати на роботу на мотоциклах. Навколо такої байкерської спільноти утворилось чимало стереотипів, є у неї прихильники та противники. І все ж, хто ці люди, котрі осідлали «залізного коня», та які історії приховують їх шоломи, дізнавалась Юлія Хаврель.

Сьогодні від «колег-байкерів» приймає вітання Ігор Убий-Вовк. За кермо мотоцикла чоловік сів не у ранньому віці, а у 47 років. Жартує, то все – через старечий маразм. За його плечима – міцний 30-річний шлюб, виховання чотирьох дітей, пастирство та навіть капеланство.

Ігор Убий-Вовк, байкер

- Капеланство моє почалося з волонтерства. Спочатку ми поїхали з моїми друзями-однодумцями в Маріуполь і просто допомагали бійцям. Возили їжу, одежу, все необхідне. А потім виникла потреба у духовній опіці, і я почав їздити вже, як волонтер-капелан.

Ігор побував у майже всіх «найгарячіших» точках: Піски, Бутове, Авдіївка, Станиця Луганська.

Під словом «випадок» у світі діє Бог. Так Ігор Убий-Вовк пояснює те, як почалось його байкерське життя. Перший мотоцикл йому подарували.

Ігор Убий-Вовк, байкер

- В одну з наших поїздок на Схід я потрапив в машину до тепер вже мого друга, в нього позивний Санта. Ми їхали туди, дорога довга. Ми разом їхали й туди, й назад. Взагалі, оця вся небезпека зближує. От він був байкер. Через деякий час він запросив мене до себе, додому в Київ. Я до нього приїхав, він показував мені своє господарство, свій байк. Я сів на цей байк сфотографуватись, виставив на Фейсбуці. І потім ще один друг написав, що продає спортбайк, може його подарувати. 

Зараз Ігор – учасник міжнародного клубу «GOD'S SQUAD», що у перекладі «Божий загін». Ігор Убий-Вовк зізнається, мотоцикли, мабуть, так припали йому до душі тому, що він дуже любить дорогу та «за» відчуття свободи.

Ігор Убий-Вовк, байкер

- Зазвичай бажають повного бака і рівних доріг, я додам ще, щоб дороги були вірні та щоб на дорозі були друзі вірні.

Стрічка новин