Сесію міськради провели без представників двох фракцій

Сесія у режимі карантину. У такому форматі пройшло засідання 34 сесії міськради сьомого скликання. Громадськість в залі не сидить, а представники ЗМІ – з дотриманням соціальної дистанції. Усі присутні – в засобах індивідуального захисту. Які ключові рішення прийняли – далі у сюжеті. 

Дві фракції у залі відсутні: «Батьківщина» та «Совість України». Проте кворуму вистачає – 23 депутати. Засідання повноважне. На порядку денному – 75 питань. 

Після виступів громади переходять до розгляду питань: перше – зміни до бюджету. 

Ним вони прийняли субвенції з держбюджету та зменшили видатки на ті статті, де вдалося зекономити під час карантину, бо відповідні установи просто не працювали.

Технічно проголосували за питання, що стосуються надання дозволів на користування земельними ділянками та затвердження умов продажу. 

В обговорення вдалися на питанні «Про звільнення орендарів від орендної плати за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Полтави на період дії протиепідемічних обмежувальних заходів».  

А депутати голосуванням підтримали дане рішення.

Внесли зміни і до Програми фінансування за рахунок коштів міського бюджету заходів демонтажу тимчасових споруд. 

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- Є 23 об'єкти, які були демонтовані, але збергіаються на КАТП-1628. Протягом 6 місяців ніхто із власників не звернувся та не компенсував витрати. Тому просимо зарахувати на баланс підприємства дані конструкції.

В цілому депутати підтримали низку соціальних та екологічних питань. Не забули і про розвиток спортивної молоді, куди теж виділили фінанси. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Я задоволений оперативністю зібрання депутатів, задоволений тим, що продовжують діяти коаліції, але, незважаючи на те, зовнішні сили намагалися розвалити її і не допустити сьогоднішню сесію, намагалися зробити так, що сьогодні не прийняли ряд ключових рішень.

Стрічка новин