7 продуктів для красивої шкіри

7 продуктів для красивої шкіри

Існують продукти, які роблять шкіру пружною та сяючою, і які ви легко можете додати до свого раціону. Ось на які продукти вам потрібно звернути увагу, коли ви наступного разу підете в крамницю.

Шоколад. Гарна новина для усіх ласунів – какао, яке міститься в шоколаді, не тільки чудово смакує, а і допомагає зволожити шкіру, та робить її міцною та пружною. Краще обирати чорний шоколад замість молочного, він містить більше флавоноїдів. Це антиоксиданти, які роблять шкіру сяючою.

Морква. Корисною для шкіри моркву робить бета-каротин, провітамін вітаміну А, який захищає шкіру від шкідливого впливу ультрафіолету. Також морква допомагає запобігти сухості шкіри.

Йогурт. Йогурти місять велику кількість білків, що необхідні для зміцнення м’язів та шкіри. Дієта з високим вмістом білка робить шкіру більш молодою на вигляд.

Мигдаль. Більшість людей полюбляє мигдаль. Тим приємніше буде дізнатись, що він захищає шкіру від пошкоджень, завданих сонячним світлом. Секрет полягає у високому вмісті вітаміну Е, який також робить шкіру більш еластичною.

Броколі. Це обов’язковий продукт для тих, хто дбає про свою шкіру. Вітамін С, що міститься в броколі у великій кількості, сприяє виробленню колагену, який, в свою чергу, робить шкіру здоровою та пружною.

Цільна пшениця. Якщо ви заміните своє звичне борошно на цільнозернове, ви можете отримати додаткові переваги у вигляді селену, який допомагає захистити шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища та збільшує її еластичність.

Часник. Хоча багато людей не любить часник через специфічний запах, він дуже корисний для шкіри. Часник містить велику кількість поліфенолів, які покращують кровообіг, завдяки чому шкіра отримує більше поживних речовин. Це робить її більш пружною та покращує її колір.

Стрічка новин