У Полтаві на жінку впала гілка

Подія сталася в центрі міста, на вулиці Соборності поблизу ОЦЕВУМу. Травмовану доставили до лікарні. У якому жінка стані, дізнавалась Юлія Хаврель.

9 година ранку. Наталя Червоніщенко своїм звичним маршрутом їде на роботу. Втім, ця дорога обертається для неї лікарнею.

Наталя Червоніщенко, постраждала

- На зупинці «ОЦЕВУМ» на мене зненацька падає, можна сказати, гілка, але вона була дуже велика в діаметрі. Вона падає мені на голову й вале з ніг.

Першу допомогу жінці надали свідки події. Вони направили її до лікарні. За словами Наталі, зараз вона почуває себе дуже погано.

Наталя Червоніщенко, постраждала

- Я не відчула зляку, так як гілка впала з такою силою, що мене непритомну наші співробітники доправили до травматологічного пункту.

Комунальники кажуть, про цю ситуацію вони знають. І в короткий термін гілку з тротуару прибрали.

Сергій Луценко, директор КП «Декоративні культури»

- Дерево, з якої гілка впала, не було доручення на його спилювання. Ми трішки пізніше з’ясуємо, що це за гілка. На жаль, в місті Полтаві такі ситуації відбуваються майже систематично ось цей весь період: травень, початок червня. Дощова погода. Дерева дуже сильно набралися вологи. Ті місця, де були які гілки сухі, вони стали більш важкими від надмірної вологи, дійсно падають. 

Тепер у ситуації розбиратимуться слідчі.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за частиною першою статті 367 Кримінального кодексу України – це трудова недбалість. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 250 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або виправних робіт до 2 років, або обмеження волі до трьох років.

Стрічка новин