Телеканал «Центральний» виборов ще одну престижну нагороду

Він став одним із переможців творчого конкурсу Національної спілки журналістів України «Журналісти проти епідемії». Кращою журналістською акцією компетентне журі визнало «Онлайн уроки «Навчаємося вдома», яку під час карантину проводив наш телеканал.

Торік «Центральний» став кращим регіональним телеканалом в Україні. Відзнаку він отримав восени на другому медіа-фестивалі «Буковель Натхнення». Цьогоріч же ми вибороли ще одну престижну нагороду. Національна спілка журналістів України проводила конкурс «Журналісти проти епідемії». У номінації «Краща журналістська акція» спеціальну відзнаку присуджено «Центральному». Високу оцінку здобули організовані нами онлайн-уроки «Навчаємося вдома».

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Перемога у цьому творчому конкурсі ще раз підтверджує, що всі ті зміни, які відбулися останнім часом на телеканалі «Центральний», відбулися завдяки потужній, креативній, творчій команді. Участь у цьому творчому конкурсі ще раз підтвердила дуже важливу тезу: журналісти важливі, бо від них залежать усі ті настрої, які панують зараз у суспільстві.

Творчу роботу «Центрального» голова НСЖУ Сергій Томіленко назвав креативною і цікавою.

Сергій Томіленко, голова НСЖУ

- Щирий внесок телеканалу у наше стривожене суспільство, яке сиділо і сидить на карантині. Перелякане і стривожене через епідемію, через ці нові реалії, які є. Дійсно, телеканал, де є й імпульси доброти і підтримки. І дуже цікавий і креативний вийшов у вас навчальний серіал. Тому журі прийняло рішення відзначити спеціальною відзнакою.

А голова Полтавської ОО НСЖУ Євген Лопушинський каже: у його родині особисто переконалися у корисності проєкту, зробленого телеканалом під час карантину.

Євген Лопушинський, голова Полтавської ОО НСЖУ

- Моя донька із задоволенням дивилася той проєкт, який започаткував телеканал «Центральний» «Навчаємося вдома». Вона із задоволенням навчалася за допомогою вашого телеканалу. І я особисто вважаю, що цей проєкт є успішним. Тому вітаю представників телеканалу «Центральний» із новою звитягою. І бажаю не зупинятися на досягнутому.

Загалом, у творчому конкурсі НСЖУ «Журналісти проти епідемії» брало участь понад 130 редакцій провідних національних та регіональних ЗМІ і окремих журналістів. Багатьом майстрам пера і мікрофону під час карантину доводилося напружено працювати. 

Євген Лопушинський, голова Полтавської ОО НСЖУ

- Наші колеги були на передовій. Вони дуже активно висвітлювали цю тему. Напевно, більша частина ефіру, більша частина шпальт газет, радіоефіру якраз була присвячена темі боротьби з коронавірусом. Звичайно, журналістам доводилося наражатися на небезпеку, щоби бути у курсі подій і завжди оперативно інформувати свою аудиторію, що відбувається. 

Сергій Томіленко, голова НСЖУ

- Журналісти не ідуть на самоізоляцію. Вони – на інформаційній передовій. Професійний конкурс – він мав єдиний акцент «Журналісти проти епідемії». І ми хотіли відзначити зусилля саме тих журналістів, тих ЗМІ, які на сьогодні виконують дуже важливу роботу: інформують і організовують людей на боротьбу з епідемією.

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Ми завжди на передовій. Ми намагалися внести, окрім правдивої, відповідальної інформації, ще й отакий позитивний настрій. Ми заспокоювали людей. І, врешті-решт, дійсно, все мине. І наша країна буде потужною і щасливою, а ми – здорові.

Нагородження переможців конкурсу «Журналісти проти епідемії» орієнтовно має відбутися у липні у Києві. Остаточну ж дату визначать трохи пізніше, враховуючи поточну ситуацію із коронавірусом.

Стрічка новин