На Полтавщині з водойм дістали двох потопельників

На Полтавщині з водойм дістали двох потопельників

Трагедія сталася у Лубнах і Лубенському районі.

Як повідомляють у Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОДА, 11 червня місцеві мешканці в с. Вищий Булатець Лубенського району з місцевого ставка вилучили тіло громадянина К. 1988 року народження, яке для встановлення причини смерті направили до Лубенського міжрайонного відділення обласного бюро СМЕ.

Також 11 червня в Лубнах фахівці Лубенської рятувально-водолазної станції з р. Сула вилучили тіло неповнолітнього К. 2005 року народження, яке для встановлення причини смерті направили до Лубенського міжрайонного відділення обласного бюро СМЕ.

За інформацією, яку надав начальник Лубенської рятувально-водолазної станції Микола Шостак, вчора 11 червня о 20.06 вечора до станції надійшло повідомлення про можливість настання нещасного випадку – утоплення. На річці Сула в районі Лисої гори чергова зміна водолазів з їхнім очільником прибула на місце пригоди. За свідками очевидців-однокласників, 15-річний юнак стрибнув з берега у воду і не винирнув. Водолази розпочали пошукові роботи, не дивлячись вже на темну пору, адже вже наступала ніч. Близько 22.00 год з води дістали тіло юного лубенця К., яке знаходилося на глибині. 

За попередніми даними друзів хлопчини, він стрибав не один раз з берега у річку, а плавати майже не вмів. І останній такий стрибок для нього виявився фатальним.  Пізніше стало відомо, що дев’ятикласники ЗШ № 4 святкували вчора біля Сули випускний після отримання відповідних свідоцтв і трагедія стала близько 17:00 год. А неповнолітні свідки спочатку боялися заявляти про це в поліцію і рятувальникам.

Стрічка новин