Спортивний табір «Олімпійські надії» готовий прийняти дітей

Спортивно-оздоровчий табір «Олімпійські надії», що розташований в селі Верхоли Полтавського району, минулого року прийняв майже 800 дітей. Цього теж планується чотири табірні зміни. Як комунальний заклад підготували до прийому дітей, проінспектував секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

Цей заклад був заснований понад 50 років тому – 1966-го. І протягом багатьох десятиліть тут було наметове містечко, тобто, діти та тренери проживали в палатках. І лише п’ять років тому тут почали суттєво займатися благоустроєм території. Спочатку спорудили тимчасові літні будиночки, потім – більш комфортні, ті, що й є зараз. За словами директора спортивно - -оздоровчого табору «Олімпійські надії» Тетяни Тодорюк, тут оздоровлюються та відпочивають, тренуються вихованці спортивних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, гуртків та секцій віком від семи до сімнадцяти років. 

Тетяна Тодорюк, директор спортивно-оздоровчого табору «Олімпійські надії»

- Сюди приїздять спортсмени, вони тренуються. Тобто в них іде продовження тренувального процесу, який вони розпочали в спортшколах під час навчального року, і вже на канікулах вони продовжують тренування тут зі своїми командами і тренерами.

В «Олімпійських надіях» створені всі умови для занять різними видами спорту, наприклад, це вільна боротьба, тхеквондо, гирьовий спорт, футбол, баскетбол, волейбол, художня гімнастика, ігрові види спорту.

А персоналом комунального закладу, звісно, за підтримки міської влади Полтави , щороку робиться чимало для покращення умов проживання та благоустрою.

Тетяна Тодорюк, директор спортивно-оздоровчого табору «Олімпійські надії»

- Минулого року зроблено санітарно-гігієнічний блок, де душова для хлопців і дівчат. Позаминулого зроблено капітальний ремонт футбольного, баскетбольного полів. Цього року нам зробили капітальний ремонт обідньої зали, а окрім цього, йдуть поточні ремонти будівель, споруд, обладнання. З’явилася тротуарні доріжки. До цього їх не було, був один пісок, тобто, щороку щось оновлюється, покращується.

Цього року міська влада Полтави подбала про гарні і зручні умови для занять спортом та відпочинку дітей, відзначає секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.  

Олександр Шамота, секретар Полтавської міськради   

- Зроблена альтанка поряд з кожним корпусом, щоб можна було на свіжому повітрі проводити теоретичні заняття з дітьми. Придбали цього року татамі для єдиноборств. Зробили під нього майданчик, щоб борці могли спокійно займатися і не заважати іншим спортсменам. Це додаткові можливості для розвитку полтавського спорту. Дуже багато дрібних речей, які були придбані, – телевізори в дитячі кімнати, щоб в дощовий день можна було спокійно зібратися і подивитися телевізор, або провести теоретичне заняття для футболістів.

Тож з таких дрібниць і складається комфорт та гарний настрій відпочиваючих. Кошти ж на все це заклали в міській бюджет ще минулого року. І зараз спортивний табір «Олімпійські надії» повністю готовий прийняти дітей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію