У Божківській виправній колонії засуджених забезпечують паспортами

У Божківській виправній колонії засуджених забезпечують паспортами

11 червня у державній установі "Божковська виправна колонія (№16)" 8 засудженим вручили паспорти громадян України у вигляді ID-картки.

Адміністрацією установи вживаються всі необхідні заходи, щоб надати допомогу засудженим, яким необхідно оформити паспорт громадянина України. Перебуваючи в установі, засуджені не мають можливості самостійно вирішувати питання, пов’язані з отриманням та відновленням основного документа, що підтверджує особу та належність до громадянства України. Тому, відділом соціально-виховної та психологічної роботи, спільно з Полтавським РВ УДМС України в Полтавській області, вживаються заходи, спрямовані на документування осіб, що відбувають покарання в установі.

На даний час на оформленні знаходиться 5 паспортів, інформує Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання крим.покарань.

З початку року оформлено та видано 24 ID - паспорта, серед яких 2 - вперше, 19 - замість втрачених та 3 - у зв’язку з обміном.

В.о. начальника установи Олег Бурмас зазначив, що в установі прикладають максимум зусиль щодо оформлення документів для засуджених, що допоможуть їм у вирішенні соціально-побутових питань після звільнення.

Стрічка новин