Усі призовники мають пройти тестування на COVID-19

Усі призовники мають пройти тестування на COVID-19

На Полтавщині призов на строкову військову службу починається з 15 червня. Хід підготовки й проблемні питання обговорили на засіданні обласної призовної комісії.

Провів його заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

"За інформацією обласного військового комісаріату, за результатами попереднього зарахування в команди призначено 490 осіб. Це трохи більше, ніж половина від плану. По діяльності призовних комісій Полтави, Кременчука, Гребінківського, Оржицького, Кременчуцького, Пирятинського й Чорнухинського районів є питання, – зазначив Євген Греков. – Маємо розуміти, що поставлене завдання потрібно виконати".

Військовий комісар Полтавського ОВК Дмитро Губський поінформував, що призов завершиться 30 липня. Він додав, що з метою протидії розповсюдженню коронавірусу всі призовники повинні пройти тестування на COVID-19. Тестуватимуть їх методом імуноферментної діагностики. Лише після отримання негативного результату вони будуть доставлені до обласного збірного пункту. Також призовників мають забезпечити засобами індивідуального захисту – масками, рукавичками та антисептиком – із розрахунку на три доби.

Стрічка новин