Президент України – на Чернігівщині

Тут він з робочою поїздкою, щоб перевірити перебіг реалізації національної програми «Велике будівництво» в регіоні. Володимир Зеленський ознайомився з роботою лікарів Чернігівщини під час епідемії коронавірусу та зустрівся з підприємцями аграрного сектору області.

Один із об'єктів відвідин Президентом – Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Чернігівської облради, де триває реконструкція в межах національної програми «Велике будівництво».

Наразі тут проводиться реконструкція двоповерхової прибудови під відділення екстреної медичної допомоги. Завершення будівельних робіт заплановане на листопад цього року.

Обговорили і перебіг робіт на інших об'єктах, у тому числі – й автодоріг. 

Всього в області заплановано зробити по п’ять об'єктів медицини, освіти та спорту, а також відновити мережу автодоріг.

Володимир Зеленський, Президент України 

- Бачимо поточність виконання робіт у межах нашого фундаментального проєкту «Велике будівництво». Щодо доріг – ми більше будуємо, аніж у будь-які інші роки незалежної України. І дуже цим пишаємось. Ми впевнені, що у 2020 році, згідно з нашим планом, все буде побудоване.

На Чернігівщині в межах національної програми «Велике будівництво» передбачено спорудження п’яти садочків, п’яти шкіл та п’яти спортивних об’єктів.

Володимир Зеленський, Президент України 

- І якщо ми пообіцяли відремонтувати або повністю побудувати нові школи, бо це питання комфорту для наших дітей та викладачів – я думаю, що ми зайдемо можливості та повністю добудуємо ці об'єкти.

Крім медицини, звернув увагу очільник держави і на науку, відвідавши один із навчальних закладів міста. 

А за «круглим столом» Володимир Зеленський обговорив з підприємцями аграрного сектору області проблеми, які стосуються сільськогосподарських культур, посівів та подальшої реалізації вирощеної продукції. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію