У Полтаві незабаром з'являться велодоріжки

Їх облаштування почнуть з вулиць Яківчанська, Героїв АТО та Героїв Сталінграду, 23 Вересня. Облаштування велосипедної інфраструктури на цьому не завершиться. Цього року також планують встановити велопарковки.

Цьогоріч у Полтаві з’являться нові окремі велодоріжки. Облаштування велосипедної інфраструктури почнуть з вулиць Яківчанська, Героїв АТО (на всій протяжності) та Героїв Сталінграду, 23 Вересня. Наразі пілотний проєкт знаходиться на затвердженні у Національній поліції.

Роман Широких, керівник міської робочої групи з розвитку велоінфраструктури

- Робимо цей пілот, дивимось, чи є якісь помилки, яка реакція від автомобілістів. Також ми розглядаємо варіанти, де буде облаштована велоінфраструктура. А саме ті вулиці, які заплановані під капітальну реконструкцію.

Також у місті встановлять велопарковки. Їх дизайн розробляли полтавці. На конкурс було подано 12 заявок. Кращою, за результатом голосування, став проєкт Ростислава Федотова.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Нами був проведений конкурс на обрання дизайну велопарковки для міста, яка має бути стандартною абсолютно для всіх організацій: і бюджетних, і небюджетних. З 12 заявок було обрано найкращу за декількома критеріями: економічна доцільність, функціональність, ергономіка та відповідність дизайну.

Переможець конкурсу отримає відеокамеру, у придбанні якої посприяла організація GIZ. Учасники ж, які посіли, відповідно, 2 та 3 місця, будуть нагороджені дипломами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію