Поліція Полтавщини посилює заходи з попередження аварійності на автошляхах

З метою посилення безпеки дорожнього руху та зниження аварійності, на території області з 1 по 30 червня проводяться превентивні заходи задля зниження аварійності. Поліціянти з 1 січня поточного року задокументували понад 18 тисяч фактів порушень Правил дорожнього руху, з яких 1106 – керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

Проведенню заходів з попередження аварійності на автошляхах передувало зростання кількості дорожньо-транспортних пригод на території держави в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. 

Богдан Мелешко, заст. начальника управління превентивної діяльності ГУНП

- В Полтавській області з початку 2020 року загальна кількість дорожньо-транспортних пригод на території обслуговування Груп реагування патрульної поліції збільшилась з 535 до 574. Також за вказаний період маємо збільшення кількості ДТП, в яких учасники дорожнього руху загинули або отримали травми різного ступеню тяжкості. У минулому році зареєстровано 128, а в поточному - 130.

Загалом в Полтавській області з початку року в дорожньо-транспортних пригодах загинуло 14 осіб та 159 травмовано.  

Основними причинами скоєння дорожньо-транспортних пригод лишаються перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, недотримання безпечної дистанції, порушення правил проїзду перехресть та правил обгону, а також керування транспортними засобами водіями в стані алкогольного сп’яніння.

Богдан Мелешко, заст. начальника управління превентивної діяльності ГУНП

- З 01 січня поточного року працівниками поліції області задокументовано 18206 фактів порушень Правил дорожнього руху, з яких 1106 фактів – керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

Тож з метою створення безпечних умов руху автодорогами загального користування та вулицях населених пунктів області проводять обстеження найбільш аварійних та проблемних ділянок автодоріг. І все це, щоб визначити причини та умови виникнення дорожньо-транспортних пригод. За результатами проведених обстежень будуть вживати відповідні заходи щодо приведення автодоріг у належний стан. Крім цього, екіпажі патрульної поліції із залученням працівників Укртрансбезпеки здійснюють профілактичні заходи щодо недопущення грубих порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію