Трьох потопельників за добу дістали з водойм Полтавщини

Тіла чоловіків знайшли у річках Ворскла, Удай та ставку. Події стались у селах Полтавського та Лубенського районів. Аби убезпечити себе, треба чітко знати правила поводження на воді, наголошують фахівці. 

Тіла потопельників знайшли під Полтавою у селах Горбанівка, Макухівка та на Лубенщині. З початку року в області потонуло 15 людей. 

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС України у Полтавській області 

- Інформація надійшла від місцевих жителів, які телефонували спочатку до лікарняного закладу. Вони самостійно витягли цих людей. Це все чоловіки 88 року, 55-го і 51-го року народження. У зв’язку з цим ми хочемо звернутися до громадян, аби вони були обережними поблизу водойм, під час купання у водоймах.

Працівники рятувально-водолазної служби закликають купатись лише у спеціально відведених місцях. Адже там розчистили дно річки та слідкують за безпекою. Ще одне правило, про яке не слід забувати, – не заходити у воду напідпитку. 

Євген Савчук, начальник рятувально-водолазної служби Полтави

- Фахівці рятувальної-водолазної служби здійснюють чергування постійно. Працюємо у посиленому режимі. Не залишати дітей без нагляду, головне. Не запливати за буйки. Тому що до буйків, де встановлено фахівцями нашої організації, очищено дно акваторія і можна безпечно купатися.

Аліна Боровик, журналістка

- На початку купального сезону температура води була 17 градусів, зараз вона прогрілась до 21. Це якраз комфортна для купання.

Повітря вдень більше, ніж 30 градусів вище нуля. Тобто, на суші значно тепліше. Не потрібно одразу пірнати у річку чи ставок, рекомендують фахівці. Заходити краще поступово, аби не було стресу для організму. 

Стрічка новин