МОЗ послабило карантин на ринках

З дев’ятого червня на ринках відвідувачам не мірятимуть температуру та зменшать дистанцію між продавцями з трьох до півтора метри. 

Таке рішення постанови Міністерства охорони здоров’я, повідомив начальник обласної Держпродспоживслужби Геннадій Пікуль. Також на торгових прилавках можна не користуватися захисними екранами. Але на базарах мають бути розміщені інформаційні плакати про небезпеку поширення коронавірусу. Геннадій Пікуль розповів: на ринках температуру мірятимуть працівникам. Робитимуть це до початку робочого дня. За постановою МОЗ, поруч з базарами заборонена стихійна торгівля.

Геннадій Пікуль, начальник ГУ Держпродспоживслужби Полтавщини 

- Повинні бути засоби для того, щоб можна було обробити руки безпосередньо. Дотримуватися дистанції: на одного відвідувача – не менше десяти метрів квадратних. Обов’язкове проведення дезінфекції кожні три години. Й після закінчення роботи ринку – обов’язково заключне проведення дезінфекції. Продавець повинен зменшити контакт з людьми, у яких є ознаки ГРВІ. Якщо продавець себе погано відчуває, то не має виходити на роботу. Тому що послаблення – це добре, але коронавірус лишається. Й питання профілактики – це наше з вами здоров’я.

Нагадаємо, нині на Полтавщині працюють сорок чотири продовольчі ринки та дев'ять базарів закриті через карантин. Про це розповів начальник обласної Держпродспоживслужби Геннадій Пікуль.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію