На магістралях міста розпочато реконструкцію колодязів

Мова – про капітальний ремонт оглядових колодязів водопроводу на основних вулицях міста: Сінній, Соборності, Мазепи тощо. Роботи виконуються за новими технологіями.

На вулиці Патріарха Мстислава комунальники завершують демонтаж старого засипаного оглядового колодязя. За день, кажуть, змонтують новий. Всі роботи проводяться за новими технологіями.

Олексій Переверзев, інженер-монтажник

- На даний час ми провели демонтаж старого колодязя, котрий було виготовлено ще у радянські часи з кирпичної кладки. Зараз монтуємо новий колодязь з залізобетонних плит. Бетонні колодязі в середині мають армасітку, котра збільшує строк служби колодязя.

За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ремонти колодязів, будівництво камер та заміна люків буде виконуватись на проїзній частині магістралі та на прилеглих до проспекту дорогах.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ

- Десятиліттями ніхто не ремонтував капітально безпосередньо нові колодязі на яких стоять люки. Ми часто є свідками того, що після асфальтування люки знову просідають, там утворюються тріщини й знову таки навколо люків утворюються ями. Ми змінили підхід і системно вирішуємо цю проблему. Ми замінюємо старі колодязі, ставимо бетону конструкцію, з такою розвантажувальною плитою, яка не дозволяє потім цим люкам просідати.

Олексій Чепурко додав, термін служби нових колодязів - 30-40 років.

Стрічка новин