У Новосанжарській райлікарні відремонтують теплотрасу

У Новосанжарській райлікарні відремонтують теплотрасу

Ця частина системи теплопостачання пропрацювала більше 30 років.

29 травня Новосанжарська центральна районна лікарня оголосила тендер на капітальний ремонт системи теплопостачання будівель медичної установи. Попередня вартість робіт становить 2 315 893 гривні, повідомляє "ЕХО".

Як розповіла головний лікар ЦРЛ Ольга Гиря, за вказану суму мають відремонтувати теплотрасу, що з’єднує котельню, п’ятиповерхівку й інші будівлі лікарні.

"Загалом, протяжність теплотраси становить близько 177 метрів, — говорить медик. — Вона здана в експлуатацію в 1989 році. Більш ніж за 30 років теплотраса жодного разу не ремонтувалася. На ній постійно виникають пориви. Тому нам в обов’язковому порядку необхідно провести її капремонт. Інакше наступний опалювальний сезон для лікарні може опинитися під загрозою".

Проєкт на ремонтні роботи і його експертизу районна лікарня виготовила ще в минулому році за власні кошти. За словами Ольги Гирі, роботи фінансуватимуться з районного бюджету і власних коштів медустанови, отриманих від надання комерційних послуг. Також 1 000 000 гривень державних коштів обіцяє залучити народний депутат Костянтин Касай.  

Згідно тендерних умов, кінцевий строк подання пропозицій завершується 14 червня. Наступного дня відбудеться аукціон.

Стрічка новин