Вулиці міста 5 червня затопило унаслідок зливи

Полтава перетворилася на Венецію. Дощовий тиждень у цьому допоміг та вніс корективи. В п'ятницю 5 червня увечері у Полтаві після потужного дощу вулиці міста перетворилися на ріки. І автівки були змушені «плавати». І таке в місті вже не вперше. Як виглядають вулиці Полтави наразі? Деталі - у сюжеті. 

Відео із затоплених вулиць міста жителі Полтави публікували вчора 5 червня в соцмережах. Можна помітити, що вода була на такому рівні, що автівки «пливли». Вода ж заливала і бордюри і місцями діставала аж до фар машин. Цього дня, в суботу, це місце можна не впізнати. Води в таких масштабах немає, асфальтове покриття висохло. Про вчорашню зливу нагадує лише невелика калюжа. Учора ж, телефон у міському відділі оперативного реагування управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення обривався від дзвінків. А причина одна - вулиці міста залиті дощем і це приносило дискомфорт містянам.  По деяких адресах довелося залучати й спецтехніку. 

Сергій Зубань, начальник відділу оперативного реагування управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

- Основні адреси - це було в районі Подолу: по вулиці Героїв Крут, також були проблеми на Європейській, 136, навпроти «Макдоналдсу». У Київському районі теж були підтоплення, але не значні. Там вода сходила сама і не потрібно було залучати техніку рятувальників. 

А причина - великий потік води з якоб не могли впоратися ливнівки, які були ще й не всі прочищені. Деталі про підтоплення повідомили в ГУ ДСНС. Учора після потужної зливи рятувальникам догвелося проводили відкачування води і в житловому секторі.

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДСНС в Полтавській обл. 

- Учора наш підрозділ залучали тільки по 3 адресах. Це третя державна пожежно-рятувальна частина. Вона виїжджала в Подільський район, відкачували. Були частково підтоплені житлові будинки і дворища, подвір'я. Роботи велися з 19-00 до 23-10. Були будинки, де сантиметрів 7 було води, вода зайшла. Дуже низький цоколь був, тому вода потрапила в будинки. 

У соціальних мережах полтавці й досі активно коментують вчорашні світлини та відео та скаржаться на представників влади. 

Стрічка новин