Перевірка знань в особливих умовах

Навколо цьогорічного ЗНО розгорілось чимало дискусій. На щастя, врешті-решт, дати основної сесії визначені, а випускники вже отримали свої запрошення на тестування. Чого очікувати абітурієнтам і їхнім батькам, дізнавалась Юлія Хаврель. 

Анастасія Левченко в цьому році закінчує школу. Каже: випуску чекала з нетерпінням, мріяла про красиву сукню, шкільний вальс та останній дзвоник. Втім, коронавірус і карантин зруйнували її плани.

Анастасія Левченко, випускниця

- Навіть не сприймається, що я закінчую школу. Я це знаю, але я це не відчуваю. 

Коронавірус вніс свої корективи не лише у святкування випускного, а і в підготовку до ЗНО. Настя готується до іспиту щодня. Дуже хоче вступити до вишу та стати психологом. Зізнається: довго сидіти за книжками у чотирьох стінах – не легко, потрібна залізна самодисципліна.

Анастасія Левченко, випускниця

- Страшно, що ось так вдома, я якось не так підготуюсь. Не так сильно, не так добре, щось пропущу, щось не вийде. Страшніше так. 

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики. Учасники цьогорічного ЗНО вже отримали запрошення-перепустки на проходження тестування. Щоб убезпечити від зараження коронавірусом, у кабінети учнів заводитимуть один за одним.

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО в Полтавській області

- Перед входом медичний працівник в учня вимірює температуру, перевіряє чи немає в нього ознак гострого респіраторного захворювання. Якщо температура понад 37,2, кашель або ще якісь ознаки, то це є перешкодою, й учень до пункту не допускається. 

Пункти проведення ЗНО підготують за всіма рекомендаціями МОЗ. Буде дотримання соціальної дистанції, масковий режим тощо.

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО в Полтавській області

- Як би не було, за цим треба не забувати, що учні мають прийти з повним комплектом документів, й вони не мають право під час виконання сертифікаційного завдання мати при собі чи-то мобільний телефон, чи-то флешку, смарт-годинник.

Як відомо, цього року для участі у зовнішньому оцінюванні зареєстровано майже 380 тисяч учасників. У Полтавській області ця кількість склала 13 тисяч.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію