Продовження суду щодо загибелі відеографа

У Ленінському райсуді Полтави відбулося чергове засідання у справі загибелі відеографа Дениса Руденка.

Його побили десятого травня минулого року. Через дев’ять днів 40-річний чоловік помер в реанімації Полтавської обласної лікарні. На суді допитали трьох свідків: друга загиблого, лікаря швидкої допомоги та понятого. На початку засідання вдова відеографа Катерина Руденко, її адвокат Володимир Костенко й обвинувачений Георгій Полонський заборонили журналістам себе знімати. Нагадаємо, у жовтні минулого року слідчий Олександр Крючко повідомив, що Катерина Руденко була знайома з обвинуваченим до побиття свого чоловіка. За словами Крючкова, вдова Руденка підтвердила, що Полонський побив відеографа. Суд тривав більше трьох годин. На засіданні друг загиблого Дмитро Петрук дав покази щодо сімейних стосунків Дениса Руденка та його дружини Катерини. За словами свідка, за півроку до загибелі Руденко жив окремо від дружини. 

Дмитро Петрук, свідок 

- Він говорив про те, що цей шлюб рятувати немає смислу. Єдине, за що він тримався, – це його донька. Він хотів бачити доньку. Він робив все можливе, щоб її побачити. Він намагався поговорити з Катериною, але вона часто не брала слухавку, відмовлялася з ним розмовляти. Коли у нас були останні розмови, то Денис говорив прямо: «Це вже не стосунки – тут немає чого рятувати, я хочу розлучення. Тому що я не можу бачити свою доньку. А так хоча б офіційно мені призначать певний період часу, коли я зможу з нею бачитись по закону».

Нагадаємо, Георгія Полонського обвинувачують в умисному тілесному ушкодженні та незаконному поводженні зі зброєю. Підсудному загрожує до десяти років позбавлення волі. Свою провину Полонський не визнав. 

Стрічка новин