Можливості проєкту «Голос жінки має силу!»

Інформаційні проєкти для жінок планують реалізувати у Полтаві до кінця року. Свої ідеї амбасадорки представили за «круглим столом» «Нові жіночі лідери Полтавщини та можливості проєкту Голос жінки має силу!». 

За «круглим столом» амбасадорки представили свої мініпроєкти. Вони передбачають проведення тренінгів для жінок різного віку. Серед тем – протидія пропаганді, самореалізація, булінг. 

Оксана Докторович, амбасадорка проєкту «Терпимість відтерпи» 

- Ми хочемо поговорити про булінг у школі. Чи стосується він тільки дітей. Чи зараз є таке явище, як булінг вчителів. Чи дійсно він є лише у форматі спілкування батьки і діти, чи, можливо, це великий формат.

Лариса Степанова, амбасадорка мініпроєкту «Розвиток професійного та особистого потенціалу»

- Ми розробили цілий комплекс тренінгів, який допоможе жінкам вийти із своїх складних ситуацій, професійно реалізуватися якраз через розвиток якихось особистісних якостей, може, вони знайдуть свій потенціал.

Наталія Левонтівцева, амбасадорка мініпроєкту «Громаду у надійні жіночі руки»

- Зміцнення впливу і ролі жінки у реформуванні нашого суспільства. Основні заходи, які ми плануємо, – це тренінги, воркшопи, тобто, дати можливість залучити експертів у ті чи інші галузі.

Софія Якименко, амбасадорка мініпроєкту «Право мистецтва справедливості та соціального розвитку молоді»

- Як протидіяти пропаганді, як бути в інформаційній війні і як протидіяти фейковим новинам. Мир, і щастя, і дива, тільки знай свої права.

Усі мініпроєкти об’єднує один великий -– «Голос жінки має силу!». Його впровадили у рамках Національної програми з соціально-економічного захисту внутрішньопереміщених жінок. 

Ніна Кузьменко, регіональна координаторка проєкту «Голос жінки має силу»

- Ціль проєкту – навчити жіночу спільноту висловлювати свою думку, використовувати момент блогерства, вміти писати, донести цю інформацію, також в одночас будуть проводитись 4 школи у Києві, семінари, питання будуть розвиток лідерства, комунікації і управління конфліктами.

Тетяна Костишина, учасниця «круглого столу»

- Щоб жінка у сучасних умовах була щаслива і на роботі у розвитку свого бізнесу, і дома у родині. Ці проєкти є дуже актульними, дуже своєчасними у сучасних умовах.

Проєкт реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію