6 червня – День журналіста

З цієї нагоди у Полтаві відбулися урочистості. Місцевих журналістів привітали представники влади та громадськості.

Захід проходив у Полтавському краєзнавчому музеї. Чимало із колег цього дня отримали різного роду відзнаки від обласної державної адміністрації, обласної ради та Національної спілки журналістів. Майстрам пера та мікрофону їх вручали голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Вікторія Пилипенко та голова правління обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський. Журналістику вони називають важливою для громади професією, а з іншого боку - небезпечною.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Коли вони стоять на своєму фронті, умовно кажучи, то вони стикаються із дуже великими перепонами, якимись несподіванками, складнощами, труднощами, які вони, дійсно, долають. І це дуже чудово, бо люди дізнаються ту правду, яка, врешті-решт, необхідна їм.

Євген Лопушинський, голова правління обласної організації НСЖУ

- Важлива професія для суспільства. Тому що ми несемо об’єктивну картину світу. Це - небезпечна професія. На жаль, дуже багато колег віддали своє життя, зазнавали переслідувань за право говорити правду. Це досить складна професія. Це – конвеєр подій, фактів.

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- На них покладена відповідальність за те, яка інформація буде доставлена до людей. Це свято, яке присвячується Дню журналіста, – воно дуже важливе, бо саме у цей час ми згадуємо тих, хто нам дає цю можливість отримувати правдиву, об’єктивну і відповідальну інформацію.

Самі журналісти свою професію поєднують із неспокоєм, постійними випробуваннями. Переконують: коли працюєш за покликанням - відчуваєш себе по-справжньому щасливим. 

Наталія Святцева, Заслужена журналістка України

- Це професія для тих, хто споріднений із неспокоєм, хто готовий працювати більше, ніж тобі за це платять. Хто готовий тримати удар, бо не завжди все, що ми готуємо, подобається іншим людям.

Олександр Бобошко, журналіст українського радіо «Лтава»

- Справжнім журналістом можна назвати того, хто пройшов випробування часом. А час – це відродження, недоспані ночі, різні респонденти, дуже різні. І коли людина все це пройшла, не зрадила собі і журналістиці – оце справжній журналіст.

Лариса Шило, журналістка телеканалу «Центральний»

- Журналістика – це, дійсно, покликання. Це надзвичайно висока соціальна відповідальність перед глядачем. Тому я щаслива, що працюю саме у цій сфері.

У фойє музею, на стендах було розміщено чимало світлин. На них – цікаві моменти із життя журналістів. Поруч із ними стояли і самі герої фотомиттєвостей. Того дня вони багато спілкувалися, ділилися досвідом і подальшими творчими намірами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію