Стартував новий онлайн-курс Екоакадемія

Стартував новий онлайн-курс Екоакадемія

В Україні стартує Екоакадемія — 25-хвилинний безкоштовний онлайн-курс, що допоможе підліткам виробити прості звички з догляду за планетою. 

Мета курсу — розвінчати міф, що одній людині не під силу поліпшити стан планети. Справа у силі звички кожного з нас та простих щоденних кроках. Екоакадемія пропонує поради з сортування, компостування, поводження з пластиком, мінімізації відходів. Курс допоможе підліткам запустити позитивні зміни у своїх домівках, серед друзів та у спільнотах.

В Україні наразі переробляють лише 3,2% відходів. Екоакадемія покаже, що ситуацію можна виправити — для цього варто почати змінювати ставлення до поводження з відходами.

У першу чергу курс направлений на підлітків, які отримають покрокову інструкцію,  як стати екодружнім, врятувати свою планету від великої сміттєвої плями та отримають чекліст свідомого ставлення до речей. Курс також стане у пригоді батькам і вчителям, які прагнуть у простий та цікавий спосіб долучити молодше покоління до корисних екозвичок.

Екоакадемія складається з п’яти коротких відеоуроків. З темами знайомитимуть герої курсу — Павучиха Поля, Голуб Роберт, Русалка Марина, Черв’як Леонід та Робот Зеро. Наприкінці курсу слухачі зможуть перевірити опановані знання на Екоекзамені.

Стрічка новин