Відбувся суд щодо аварії під Бричківкою

Сьогодні відбулося підготовче судове засідання щодо розгляду справи стосовно аварії під Бричківкою. Вона сталася майже рік тому – 13-го липня. Тоді четверо людей травмувалися й одна людина загинула. У кримінальному провадженні обвинувачений – полтавець Олексій Сердюков. На засіданні суддя Леонід Шелудяков ухвалив рішення щодо закритого розгляду обставин аварії. 

На засіданні адвокат Роман Винник та потерпілий Валерій Похиленко звернулися до суду з клопотанням про закритий розгляд кримінальної справи.

Роман Винник, адвокат потерпілого Валерія Похиленка 

- Ми просимо суд  обмежити присутніх на даному розгляді виключно учасниками кримінального провадження. Будуть з’ясовуватися в ході розгляду обставини, які стосуються сімейного життя родини Похиленко. Без пребільшення цю подію можна назвати трагедією з винесенням відповідних данних до мережі інтернет й публікування в ЗМІ, які переглядає в тому числі неповнолітня потерпіла Похиленко. Що може негативно вплинути на її психо-емоційний стан, що не буде сприяти її подальшій психічній та фізичній реабілітації.

Валерій Похиленко, потерпілий

- Як її представник я вважаю, що саме таким чином її інтереси будуть збережені.

Клопотання не заперечив прокурор Олександр Гладченко та потерпіла Олена Пашетник. Звернення потерпілого підтримали підсудний Олексій Сердюков та його адвокати: Володимир Рохманов й Олег Губа.

Олег Губа, адвокат підсудного Олексія Сердюкова 

- Думка й клопотання потерпілого щодо проведення засідань у секретному режимі, вона є цілком слушною. Вважаю, що таким чином будуть права потерпілої в даній ситуації дотримані.

Після повернення з нарадчої кімнати суддя Леонід Шелудяков зачитав ухвалу: 

Леонід Шелудяков, суддя Полтавського райсуду 

- З огляду на особливості обставин справи, з метою захисту приватної інформації, а також запобігання про розголошення відомості та інформації про особисте життя (ті обставини, які принижують гідність особи) суд приходить до висновку про необхідність розгляду даного кримінального провадження, протягом всього провадження, у закритому судовому засіданні.

Нагадаємо, кримінальне провадження розпочате за частиною другою статті 286 Кримінального кодексу України - порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до восьми років, розповів речник обласної поліції Юрій Сулаєв. Це відео з місця події. Аварія сталася 13-го липня біля села Бричківка Полтавського району. Тоді зіткнулися автомобілі Toyota та ВАЗ. У першій автівці були полтавці Олексій Сердюков та Олена Пашетник. У  ВАЗі - родина із Кременчука - Валерій, Світлана та Софія Похиленки. Від отриманих травм 39-річна Світлана померла у реанімації першої міської лікарні. 

Стрічка новин