Мешканці Мацківців підтримали Перспективний план

Як відомо, Кабінет Міністрів затвердив Перспективний план формування територій громад. У деяких ОТГ Полтавщини він викликав невдоволення.

Обурені люди проводили мітинги протесту, писали листи до облдержадміністрації та Уряду. Дехто навіть виходив із пікетом до стін Кабінету Міністрів. У Мацківцях Лубенського району старостинського округу Засульської сільської ради теж провели загальні збори. Але не проти рішення Уряду, а на його підтримку. Мешканці цього округу практично одностайно схвалили створення Лубенської об'єднаної територіальної громади. За їхніми словами, перебування у Засульській громаді не виправдало їхніх сподівань.

Валентина Хоменко, мешканка с.Мацківці Лубенського району

- Я – вчитель, пропрацювала у Мацківцях 35 років. І я була в перших рядах тих, хто агітував і хто голосував за створення Засульської чи-то громади, чи-то сільської ради. І досі незрозуміло, що воно є. І нам обіцяли золоті гори, що школа залишиться. А потім одним розчерком пера знищили все.

Микола Погорілий, мешканець с.Мацківці Лубенського району

- Як дідусь – 90 років, чи бабуся, захворіли, голова захворіла, а у нас аптеки немає. Їдь за пігулкою за 15 кілометрів.

Анатолій Голомудько, мешканець с.Мацківці Лубенського району

- Я був депутатом, коли голосував за цю об’єднану громаду. Обіцяли: ніхто не займе ні школи, ні дитсадка, ні амбулаторії – усе існуватиме у належному стані, вестиметься господарство. Усе позакривали, людей порозгонили.

Стрічка новин