Випускники прощалися зі школою автопробігом

Досить креативно попрощалися зі школою учні Лубенської ЗОШ №1. У день останнього дзвоника, відміненого через карантин, вчителі та батьки влаштували для них святковий автопробіг.

Близько 30 автівок вилаштувалися на подвір’ї Лубенської ЗОШ №1. Їх прикрасли різнокольоровими кульками. У машинах сиділи учні у святковому вбранні. А їх вітали вчителі та батьки, які стояли біля закладу на безпечній відстані один від одного. Настрій у всіх був досить піднесений.

Владислава Скрипник, випускниця 11-А класу Лубенської ЗОШ №1

- Такого ще ні в кого не було. Перша школа завжди відрізняється креативністю.

Юлія Кандрашова, випускниця 11-А класу ЗОШ №1

- Адміністрація і батьки підтримали. Нам подобається.

Дарина Литвиненко, випускниця 11-А класу ЗОШ №1

- Ще такого останнього дзвоника ні в кого не було.

Андрій Крилов, учасник автопробігу

- Це, як ноу-хау. Дуже чудово. Усе нове, усе відмінне.

Стартувавши зі шкільного подвір’я, автівки проїхали центральними вулицями Лубен. Автомобілі сигналили перехожим і зустрічним машинам. У руках одного з випускників був традиційний шкільний дзвоник. Мешканці міста над Сулою щиро вітали випускний кортеж. Сповнені емоцій, вчорашні школярі та їхні батьки залишилися задоволеними таким незвичним святом останнього дзвоника.

Владислав Жура, випускник 11-А класу ЗОШ №1

- Було дуже цікаво. Все сподобалося.

Вероніка Верещака, випускниця 11-Б класу ЗОШ №1

- Сподобалося, як на нас реагували люди. Це, звичайно, для наших Лубен вперше. Я сподіваюся, це всім запам’ятається. Як і нам, так і оточуючим.

Альона Твердохлібова, мати випускника

- Чудово. Дякую адміністрації школи. Довгий час усі сиділи вдома. А це нашим випускникам принесло якесь задоволення. Всі нас вітали, вчителі дуже раділи. Незвичайний випускний.

Стрічка новин