Спортивний табір «Олімпійські надії» готовий прийняти дітей

Минулого року майже 800 дітей прийняв спортивно-оздоровчий табір «Олімпійські надії», що розташований за 18 кілометрів від Полтави в селі Верхоли Полтавського району. Цього року теж планується чотири табірні зміни. Як комунальний заклад підготували до прийому дітей, сьогодні інспектував секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

В цьому таборі оздоровлюються та відпочивають, тренуються вихованці спортивних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, гуртків та секцій. Цього року міська влада Полтави подбала про гарні умови для дітей. Зокрема, тут зроблено капітальний ремонт їдальні. Як розповідає директор табору Тетяна Тодорюк, раніше обідня зала швидше нагадувала тимчасове приміщення без вікон та з москітними сітками.

Тетяна Тодорюк, директор спортивно-оздоровчого табору «Олімпійські надії»

- Ми написали листа, звернулися з проханням зробити капітальний ремонт, вставити вікна, і все, що вибачите – від покрівлі і донизу – це все капітальний ремонт вікна, стіни, ця підлога.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міськради   

- Це, мабуть, найбільша проблема була у нас, минулого року ми запровадили тут новітні умови харчування, коли діти самі обирали ті страви, які їм були смачніші. Але умови їдальні не дозволяли по санітарним нормам взагалі приймати дітей. Цього року ми заклали кошти в бюджет, і вже буде готове оновлене приміщення їдальні, що прийматиме дітей вже цього року.

Окрім капітального ремонту, розповідає директор спортивно-оздоровчого табору «Олімпійські надії» Тетяна Тодорюк, в їдальню в достатній кількості придбано сучасне технологічне, зокрема, холодильне обладнання.

Тетяна Тодорюк, директор спортивно-оздоровчого табору «Олімпійські надії»

- Цього року закуплено холодильне обладнання, додатково нові стільці в обідню залу, ми дуже вдячні керівництву Полтавської міськради  за те, що йдуть нам назустріч і виділяють кошти, проблемні питання всі вирішують.

Це спортивно-оздоровчий табір і, звісно, молоді, яка активно займається спортом, щодня тренується на відкритому повітрі потрібне найкраще харчування в найкращих умовах. Саме такі й створили в «Олімпійських надіях».

Олександр Шамота, секретар Полтавської міськради    

- Дуже багато заявок від спортивних шкіл. Він єдиний і найкращий в області, і ми щороку потроху думаємо, щоб збільшувати цю тренувальну базу. Зробити її більш сучасною, доступною і більш комфортною.

Стрічка новин