В Україні новий міністр культури та інформаційної політики

В Україні новий міністр культури та інформаційної політики

Верховна Рада ухвалила постанову про призначення Олександра Ткаченка міністром культури та інформаційної політики.

Проєкт №3585 підтримали 263 народних депутатів.

Кандидат на посаду Міністра культури та інформаційної політики представив пріоритети, до яких відніс посилення фінансування культури та завершення реорганізації Міністерства культури. Народні депутати під час обговорення висловили свої пропозиції для врахування майбутнім міністром у роботі.

Олександр Ткаченко - відомий медіаменеджер, продюсер та журналіст, неодноразовий лауреат різних премій у галузі топменеджменту у сфері медіа. Закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "журналістика", Harvard Business School за програмою "Business of Entertainment, Media, and Sports" та INSEAD Business School (Сінгапур) за програмою "Value Creation for Owners and Directors".

"Попереду — чимало викликів, які, об’єднавшись, ми подолаємо. Нагальні завдання, які перед нами стоять: відновити фінансування, завершити реструктуризацію, поновити адміністративну спроможність мінкульту, провести аудит. Реальна цифра, яку потрібно спрямувати на підтримку культури та туризму – 3-4 млрд грн. Щоб вижити та повернутися до розмови про розвиток. Після цього ми зможемо рухатися далі", – сказав Олександр Ткаченко.

Стрічка новин