У Полтаві підсудний намагався втекти із суду

У Полтаві підсудний намагався втекти із суду

3 червня в Ленінському районному суді м. Полтава співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області завадили втечі з приміщення суду підсудного, якому змінили запобіжний захід.

Про це повідомляє прес-служба ССО у Facebook.

"Сержанту Служби судової охорони Олександрові Страшку та старшому сержанту Служби судової охорони Олександрові Псарю було відомо, що під час розгляду справи про вчинення громадянином М. низки злочинів йому можуть змінити міру запобіжного заходу. Тому співробітники Служби уважно стежили за перебігом судового процесу і його учасниками. Раптом судові охоронці помітили, як обвинувачений після завершення розгляду справи вийшов із зали судового засідання та попрямував до виходу. Сержант Олександр Страшко та старший сержант Олександр Псар зупинили чоловіка й не дозволили йому покинути будівлю суду", - йдеться у повідомленні.

До судових охоронців одразу вибігли співробітники суду, які підтвердили правильність дій співробітників Служби судової охорони. Надалі підсудного передали представникам правоохоронних органів.

Стрічка новин