Пішоходів та водіїв зобов'яжуть носити світловідбиваючі елементи

Для цього депутати ухвалили в першому читанні два законопроєкти.

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №2694 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання світлоповертальних елементів пішоходами". За документ проголосував 271 депутат. 

Документ пропонує зобов'язати пішоходів користуватися у темний час доби чи в умовах недостатньої видимості спеціальними жилетами, стрічками із світловідбиваючими елементами або носити одяг, який має світловідбиваючі елементи. Зокрема, в законопроєкті йдеться про те, щоб внести відповідні зміни до статті 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка встановлює штрафи за порушення правил дорожнього руху пішоходами. 

Також депутати підтримали у першому читанні законопроєкт №2696 "про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання світловідбиваючих елементів учасниками дорожнього руху". За документ проголосували 264 депутати. 

Законопроєкт пропонує зобов'язати загалом учасників дорожнього руху користуватися у темний час доби свтіловідбиваючими елементами. При цьому документ передбачає відповідальність водіїв та пасажирів за порушення ними правил користування ременями безпеки, мотошоломами або спеціальними жилетами із світловідиваючими елементами, а також посилити відповідальність за такі правопорушення. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію