У Глобинському районі тимчасово не буде газу

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

4 червня з 9.00 до 16.00 у зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на ГРС "Троїцьке" Кременчуцького ЛВУМГ, буде тимчасово припинено постачання природного газу до таких населених пунктів Глобинського району: Багни, Балабушині Верби, Великі Кринки, Весела Долина, Гуляйполе, Заможне, Землянки, Корещина, Куп’євате, Ламане, Лукашівка, Малинівка, Манжелія, Манилівське, Обознівка, Петрівка, Пузикове, Пустовійтове, Сиротенки, Сіренки, Степове, Турбаї, Троїцьке (Фрунзівка), Шевченки.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами, повідомляє АТ "Полтавагаз".

Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв. Від забезпечення цих умов залежатиме оперативність пуску газу. АТ "Полтавагаз" просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію