Стартувала програма EU4Skills для розвитку профтехосвіти

На Полтавщині починає працювати програма "EU4Skills: Кращі навички сучасної України" (EU4Skills). Вона спрямована на підтримку професійно-технічної освіти в Україні.

Стартувала програма з проведення установчого експертного онлайн-інтерв’ю "Аналіз пріоритетних секторів, стратегій регіонального розвитку, тенденцій економічного зростання та нових пріоритетних професій для Полтавської області".

"Програма підтримує реформу професійно-технічної освіти в Україні для створення ефективної системи, що сприятиме економічному розвитку держави, покращенню якості й привабливості профтехосвіти, сприятиме модернізації інфраструктури й обладнання в закладах. Програму підтримує Європейський Союз та країни-члени ЄС – Німеччина, Фінляндія, Польща", – розповіла керівник групи реалізації регіонального компоненту EU4Skills Тетяна Хімченко.

Т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко зазначила, що стратегія розвитку Полтавської області спрямована на покращення життя мешканців регіону.

"Стратегією передбачена смарт-спеціалізація в машинобудуванні, аграрному секторі, розвиток конкурентоспроможної лікувальної, санаторно-курортної бази. Хочемо, щоб ці галузі розвивалися й кадровий потенціал був на високому рівні. Дякуємо вашій програмі за підтримку в створенні умов для розвитку професійно-технічної освіти. Програма дозволить нам забезпечити досягнення стратегічних та операційних цілей, передбачених на 2021-2027 роки", – сказала Олена Онупко.

Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва розповіла, що в регіоні представлені всі сектори економіки. І розвиток сектору відпочинку та реабілітації дуже важливий. Вона зазначила, що фахівці служби зайнятості Полтавщини готові долучитися до команди, яка реалізуватиме відповідні завдання в межах програми EU4Skills.

Як карантин змінив ринок праці, дивіться за посиланням.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію