У парках Полтави встановлять дерев'яні фігури звірів й птахів

У червні в Корпусному й Сонячному парках Полтави планують встановити десять дерев'яних фігур звірів та птахів. Про це розповів працівник комунального підприємства «Декоративні культури» Михайло Шлафер. Нині сім фігур готові, ще три виготовлять впродовж цього тижня. Їх комунальники вирізають зі спиляних аварійних гілок.

Це колишня теплиця комунального підприємства «Декоративні культури». Тут троє комунальників вирізають дерев’яні фігури звірів та птахів. Роблять це зі спиляних аварійних гілок, каже один із майстрів Віктор Сегеда.  

Віктор Сегеда, працівник КП «Декоративні культури»

- Оцими інструментами, з такої деревини, ми за травень місяць виготовили сім фігур. Й на підході в нас (близько 5-7 днів) ще три фігури ми зробимо. Буде 10 фігурок.

Використовують гілки клену й каштану. Нині готові фігури хом'яка, цаплі, лебедів, сови й птеродактиля. Про останього розповідає майстер Віктор Сегеда.

Віктор Сегеда, працівник КП «Декоративні культури»

- Птеродактиль зроблений із сухого спиляного каштану, й саме дитинча, воно з клену зроблене. Ми його обробили маслом, лаком. Придали йому форму й вигадали його образ. Й вийшло таке ось гніздо з дитинчам птеродактиля. Деревина різна використовується: від сухої до мокрої. Потім ми її обробляємо гарячим маслом, закриваємо пори, щоб воно не тріскалося, й покриваємо 2-3 шари лаку. Стараємось, щоб було щось веселіше, щоб цікавіше для дітей. Тобто, природні образми із мультиків: веселі й грайливі пташенята, звірята.

Впродовж місяця дерев'яні фігури встановлять у парках Полтави, говорить Михайло Шлафер. 

Михайло Шлафер, працівник КП «Декоративні культури»

- Ми хочемо зробити щось на кшталт фотозон. Моживо, це буде Корпусний парк, можливо, Сонячний парк.

Крім фігур звірів та птахів, зі спиляних гілок комунальники виготовляють крісла й лави. Їх теж хочуть встановити у парках Полтави, розповів майстер Віктор Сегеда. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію