Черговий транш допомоги

Народна депутатка від фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна передала захисні костюми і пульсометри для Полтавського військового шпиталю та протезно-ортопедичного підприємства.

На подвір'ї Полтавського військового шпиталю зібралися військові та представники фракції «Європейська Солідарність». Вони – в очікуванні Ніни Южаніної та гуманітарної допомоги військовим. 

Традиція привозити засоби захисту в європейської солідарності існує давно. Цього разу завітали до військових.

Олександр Корнета, начальник шпиталю, полковник медичної служби 

- Сьогодні військовому шпиталю буде надана благодійна допомога від фонду Петра Порошенка. Вони вручають нам костюми захисні та пульсоксиметри. Ми дуже вдячні фонду Петра Порошенка.

Засоби захисту в першу чергу підуть на хірургічне та реанімаційне відділення. Госпіталь забезпечений, але це не зайве, адже важко спрогнозувати, що буде далі. 100 костюмів та 10 пульсоксиметрів отримав цей заклад.

Заклад розрахований на 100 ліжок. Наразі в установі зайнята лише половина. 

Ніна Южаніна, депутат фракції «Європейська Солідарність» 

- Вчергове я приїхала для того, щоб по листах, конкретно тих, хто звертається до фонду Порошенка, надати можливість забезпечити їх захисними костюмами і пульсоксиметрами саме в тій частині, які звертаються до нас саме медичні заклади щодо захисту медпрацівників.

Підтримка не лише медиків, а й війських наразі – на контролі у «Європейської Солідарності». Все це відображено у відповідних законопроєктах.

Наразі допомагають усім, хто звертається у фонд. У рамках візиту на Полтавщину завітали і на протезно-ортопедичне підприємство. Спочатку – невелика екскурсія закладом. Тут виготовляють протези та шиють ортопедичне взуття. За допомогою до фахівців звертаються різні категорії людей: атовці чи ті, які постраждали в побуті чи ДТП.

Цьому закладу теж передають засоби захисту. На сьогодні вистачає всього, але думають про майбутнє. 

Віктор Лебедєв, фахівець з лікувальної фізкультури та реабілітації

- Ми говоримо про завтрашній день, адже сьогодні ми більш-менш готові. Ми лише почали відкривати свій стаціонар на повну силу. У зв'язку з тим, що відкрили міжобласне та міжміське сполучення, і люди почали їздити. Із 24 ліжок у нас наразі заповнені 12.

Ніна Южаніна зазначила: спілкуючись із лікарями, я розумію, що для них справді важливо отримати надійні засоби захисту, які дають їм можливість безпечно працювати і допомагати людям.

Захисні костюми дуже високої якості. Це оцінили лікарі. Адже їм вони необхідні, щоб убезпечити своє життя і здоров'я.

Дмитро Лозовик, в.о. керівника Полтавської територіальної організації «Європейська Солідарність» 

- В минулому місяці допомогу отримали три лікарні. Їм теж були передані захисні костюми, які передав фонд Петра Порошенка. Наразі до нас звернулися лікарі та лікарі-ортопеди.

Допомога від фонду Петра Порошенка триває постійно і на цьому зупинятися не планують. 

Стрічка новин