Пом’якшення карантину: сьогодні відкрили спортзали

Відновлення роботи фітнес-центрів передбачає дотримання низки вимог: термоскринінг при вході, обмежена кількість відвідувачів в залі, використання засобів індивідуального захисту. Чи дотримуються рекомендацій МОЗ у закладах, дізнавалась Юлія Хаврель.

На вході до залу – обов'язкове вимірювання температури відвідувачів, всі працівники – в медичних масках, дистанція між тренажерами, паперові рушники та антисептики. Так в умовах карантину тепер працюють спортзали.

Катерина Бондарєва спортом займається професійно. На змаганнях дівчина виступає в категорії «фітнес-бікіні». Розповідає: тренування через карантин не припиняла. Весь час займалася вдома.

Катерина Бондарєва, тренерка

- Через карантин, звісно, були невеликі проблеми. Скасували всі змагання. Але якщо є бажання, немає перепон. Мені довелося тренуватися вдома. Придбали гриф домашній, гантелі, резинки. Зараз форма, самопочуття на відмінно. Мені подобається. Я задоволена. 

А ось Станіслав Козацький на час карантинних обмежень влаштував собі спортивні канікули. Чоловік ділиться, за тренуваннями й фізичними навантаженнями скучив.

Станіслав Козацький, відвідувач

- Цей проміжок часу був дуже важкий для організму. Коли ти входиш в режим постійних тренувань, а потім різко припиняєш – це дуже погано впливає на здоров'я. Стаєш більш млявий, знижується імунітет.

Нагадаємо, у спортивних залах діє обмеження за кількістю відвідувачів – 1 людина на 10 м² площі. Діятиме це правило щонайменше до 22 червня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію