«Центральний» привітав освітян з Днем захисту дітей

Телеканал «Центральний» привітав освітян Полтави із Міжнародним днем захисту дітей. Серед них – вчителі початкових класів, які брали участь у відеопроєкті телеканалу «Навчаємося вдома». Нагадаєм, зйомки дистанційних уроків для першачків на«Центральному» розпочали наприкінці березня, із початком карантину в Україні.

Тоді це був єдиний освітній контент для учнів початкової школи. Відеоуроки, відзняті командою «Центрального» разом із освітянами міста дивились на «Youtube» не лише полтавські школярі, а й першокласники та другокласники інших регіонів країни. 

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Цю «прогалинку» саме закрив телеканал «Центральний» сумісно з освітянами Полтави. Це було зроблено дуже професійно, на високому фаховому рівні. Є десятки тисяч відгуків, десятки тисяч переглядів у YouTube.

Пізніше естафету підхопили у Міністерстві освіти й науки, запустивши трансляцію Всеукраїнської школи онлайн. У Полтаві на той час відзняли майже півсотні відоуроків. 

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Серце вчителя - воно безмежне. І ви знайшли в ньому місце для всіх дітей Полтави, всіх дітей України.

Вчителі розповідають - зйомки були незвичні та хвилюючі. Та відмовлятися не збирались, бо відчували відповідальність перед дітьми та батьками.

Валентина Яколенко, вчителька початкових класів Полтавської гімназії №6

- Нас, вчителів, ніхто не вчив ораторському мистецтву, акторській майстерності на курсах підвищення кваліфікації. Як проводити уроки онлайн, як проводити дистанційне навчання. Але ми дуже швидко це зрозуміли, збагнули і змогли.

Уроки намагались робити інтерактивними, адже малюки мали взаємодіяти разом із педагогом - по той бік екрану.

Неля Вусата, вчителька Полтавської ЗОШ №11

- Це було дуже важко. Адже ти перед собою не бачиш очей дітей. І працюєш на пустий клас. Це найважче було. Як зацікавити? Треба використати всі свої педагогічні вміння, які тільки в тебе є. 

Надихали й мотивували тисячі позитивних відгуків як полтавців, так і мешканців інших міст. 

Ірина Яременко, ведуча телепроєкту «Навчаємось вдома»

- Мені дуже пощастило познайомитися з дуже класними людьми, професіоналами своєї справи. І також, звичайно, я відчувала велику відповідальність за те, що я роблю.

Вчителі та методисти отримали подяки та подарунки від телеканалу за співпрацю та створення відеоуроків для школярів у складний період карантину, а також з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей.

Стрічка новин