Талановитих математиків відзначили у Полтавській ОДА

Тут нагородили переможців учнівських олімпіад. Щоправда, лише обласного етапу, бо Всеукраїнський скасували через карантин.

11-класниця Софія з Кременчука посіла призові місця в області одразу з 3-х дисциплін: математики, програмування та астрономія. Майбутнє планує пов’язати з кібернетикою. Зізнається, про це мріє уже кілька років. 

Софія Мельник, переможниця 3-го етапу Всеукраїнських олімпіад

- Також я активно приймаю участь у Міжнародних олімпіадах, або олімпіадах Європи, і у минулому році я була в Азербайджані на олімпіаді з програмування і виборола срібну медаль.

А Максим – переможець обласного етапу олімпіади з математики. Зараз навчається в коледжі. Теж опановує сучасну професію. 

Максим Тур, переможець 3-го етапу Всеукраїнської олімпіади 

- Взагалі я займаюсь програмуванням, але математика – це також важливий компонент для того, щоб виборювати місця на олімпіадах з інформатики, тому також активно цікавлюся інформатикою і додатково займаюся.

Усього цього дня в облдержадміністрації нагородили 7 учнів з Полтавщини. Насправді переможців 3-го етапу Всеукраїнських олімпіад набагато більше, – пояснюють організатори. Оскільки збиратись великими групами поки що не можна, запросили відзначених одразу в кількох дисциплінах та математиків. 

Наталія Корягіна, заступниця директора з науково-методичної роботи ПОІППО

- Участь у Всеукраїнських олімпіадах в обласному саме етапі взяло 1650 учнів, переможцями стали 793 учні. Тобто, у нас досить така велика кількість переможців. Оскільки 2020-21 рік оголошений роком математики. Запросили саме тих дітей, які перемогли в олімпіаді із математики.

Грошові винагороди діти отримали завдяки дії обласної програми «Опікуємось освітою».

Стрічка новин