Безпечний шопінг в ТРЦ «Екватор»

У Полтаві, у торговельно-розважальному центрі «Екватор», уже повноцінно працюють практично усі магазини. Там ретельно дотримуються необхідних правил карантину. Доїхати можна на традиційному безкоштовному експресі, рух яких теж відновлено. Загалом, в «Екваторі» на покупців чекає безпечний та яскравий шопінг, запевняє керівництво торговельно-розважального центру.

Завдяки послабленню карантину, із 11 травня торговельно-розважальний центр «Екватор» відновив свою роботу. Нині він працює у звичному режимі. Але, звичайно, із дотриманням необхідних карантинних вимог.

Леся Чорна, заступниця керуючого ТРЦ «Екватор»

- Посилено клінінгову обробку усіх поверхонь, галерей загального користування. Наші співробітники мають засоби індивідуального захисту. Проводимо температурний скрінінг нашому персоналу. Ми готові, щоб ваш шопінг був безпечним та комфортним.

Надія Кубрак, консультант-продавець магазину «BROKARD»

- І вологе прибирання, і всі поверхні обробляються. Тобто, дотримуємося усіх норм. І самі так само регулярно миємо руки, міняємо засоби захисту - це маски, перчатки. Усе протягом дня ми кілька разів змінюємо.

Численні магазини «Екватора» радо приймають відвідувачів. До їх послуг – нові весняні та літні колекції одягу і взуття та новітні гаджети.

Леся Чорна, заступниця керуючого ТРЦ «Екватор»

- Чудові знижки зараз у нас від 30 до 50 відсотків на попередні колекції. Також можна щось із нових колекцій придбати. Тому, думаю, спостерігається позитивна тенденція. Ми нарощуємо обсяги. Повертаємося до нормального життя.

Покупці раді знову завітати в «Екватор», приходять поодинці і сім’ями.

Леся Чорна, заступниця керуючого ТРЦ «Екватор»

- Друга половина дня і вихідні спостерігаються збільшення трафіків. Цьому сприяє й погода. Зараз не дуже тепло і дощі. Завжди можна провести час у торговельно-розважальному центрі.

Два місяці полтавці придбавали необхідні речі виключно через Інтернет. А це не для всіх було зручним. Тепер же можуть їх обирати вже наочно, оцінивши одяг, взуття чи іншу річ «наживу», а не по картинці.

Аліна Мельникова, мешканка Полтави

- ТРЦ - улюблений заклад. Люблю сюди ходити, люблю скуплятися. Я план вилаштовую, що треба купити. І по цьому плану прийшла і купила. У ТРЦ працюють всі магазини, можна зайти приміряти, ти бачиш, що ти купляш. Я дуже задоволена.

Олена Святецька, мешканка Полтави

- Два місяці взагалі не виходили з будинку. У мене є маленька дитина, якій три роки. Ми не виходили на майданчик. Максимум могли виїхати на дачу. Дуже довгий час сиділи вдома. І хочемо оновити собі гардероб.

Доїхати ж до «Екватора» можна безкоштовним експресом, який відновив свою роботу. До речі, після кожного рейсу цей транспорт теж проходить санітарну обробку.

Стрічка новин