Посмішки, гарний настрій, велосипедисти з прапорами Полтави, рухома виставка комунальної техніки у супроводі духового оркестру, мотошоу, церковний передзвін о 8 ранку – все це планує провести міська в

Чого ще чекати полтавцям 23 вересня, знають учасники наради, яку провела заступник міського голови Лариса Семеняга з представниками ЗМІ.

«Свято має пройти цікаво і неординарно» – ще на початку наради зі ЗМІ заявила заступник міського голови Лариса Семеняга. Для цього попросила представників преси створити атмостферу чекання свята, зокрема, підготувати матеріали про Полтаву, її мешканців.

Ноу-хау цьогорічного свята мають стати богослужіння та дзвони, які лунатимуть з усіх церков міста, щоб уже ранок 23 вересня починався якось по-особливому. Окрім циклу передач не погано було б, зазначає Лариса Семеняга, провести також і пісенний конкурс.

Автори кращої пісні про Полтаву отримають можливість записати диск. Це має стати стимулом для полтавців активніше включитися в оголошений конкурс. Планують розширити містечко майстрів, яке полтавці могли бачити по Жовтневій на День незалежності. Управління у справах сім'ї, молоді та спорту до Дня міста планує провести розважально-спортивну програму для молоді, зокрема, на площі перед театром Гоголя хочуть встановити ринг, де б проходили спаринги, а також сцену, де б виступали танцювальні колективи. Є плани у міської влади провести і дещо незвичні заходи, скажімо, рухому виставку комунальної техніки у супроводі духового оркестру, або святковий проїзд містом велосипедистів із прапорами Полтави. Подбають і про дітей. На них чекає велике свято у Корпусному парку, а на кожному дитячому майданчику теж обов'язково будуть проводитися невеликі заходи. Загалом же, говорить заступник міського голови Лариса Семеняга, День міста розпланують так, щоб увесь день, куди б не йшли полтавці, скрізь на них чекало свято.

Стрічка новин