До Дня захисту дітей у Полтаві відбудеться онлайн-виставка "Дитячий естамп"

До Дня захисту дітей у Полтаві відбудеться онлайн-виставка "Дитячий естамп"

1 червня о 13:00 у Центрі  сучасного мистецтва Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" відкриється виставка "Дитячий естамп".

До мистецької події можуть долучитися усі охочі – учні шкіл міста та області, студенти і викладачі закладів вищої освіти, мистецтвознавці, поціновувачі мистецтва.

Онлайн - трансляція мистецької події відбудеться на YouTube - каналі Полтавської політехніки.

На виставці представлять 70 робіт, виконаних  у техніці високого, плоского, глибокого та трафаретного друку. Виставка «Дитячий естамп» – це восьмирічна історія експериментів, художніх пошуків та досліджень. 

"Плани експонувати виставку у Центрі сучасного мистецтва Національного  університету «Полтавська політехніка   імені Юрія Кондратюка» виношувалися давно – ще  з середини зими. На жаль, карантинні обмеження внесли свої корективи у наші творчі плани. Раді з того, що все ж вдалося  втілити задумане. Запрошуємо глядачів до віртуального знайомства з цим видом графіки,  а юним митцям бажаю невпинного творчого розвитку та самовдосконалення", – прокоментувала  член  Національної спілки художників України, Міжнародної асоціації критиків та мистецтвознавців у Парижі АІСА, кандидат  мистецтвознавства, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Тетяна Зіненко.

Керівник арт-студії «Художник», член Національної спілки художників України Юрій Бернацький допомагає учням опановувати всі нюанси технологічного процесу естампу: від підготовки початкового малюнку до друку готового графічного зображення. Нині в  арт-студії навчаються понад 30 дітей віком від 7 до 17 років.

Стрічка новин