Експосадовцю Полтавської ОДА повідомили про підозру у зловживанні впливом

За даними слідства, експосадовець отримав 50 тис. грн від представника товариства, що здійснює господарську діяльність на території Полтавщини.

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області колишньому директору Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації повідомили про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, експосадовець отримав 50 тис. грн від представника товариства, що здійснює господарську діяльність на території Полтавщини. За цю суму він пообіцяв допомогти ТОВ отримати в Департаменті позитивний висновок з оцінки впливу на довкілля та вирішити питання про внесення відповідних даних до Єдиного реєстру з ОВД.  Досудове розслідування триває. 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію